Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~Aniusia483 | użytkownik

imię i nazwiskoAnna adresHeaven of Draffection zarejestrowany18.03.2008 @17:31:32 ostatnio na stronie26.01.2015 @23:34:45

12.12.13 HAHAH, właśnie się zalogowałam po kilku miesiącach niepamięci o digu... Nie wierzę jak zwalili system... I pytam: po kiego czorta zostawili ten wykres po zmianie systemu oceniania i to jeszcze w procentach(w centrum)? poza tym, za bardzo mi to przypomina podejście facebookowe z lajkowaniem, bitwa o jak najwięcej lajków...
So... "what if you and I just put up our middle finger to the sky"?
(cytat z: Avril Lavinge "Rock and Roll"
Żegnam digarta na zawsze. Po prostu, już od dawna go nie używam.


Wiek: 22 (1992r.)
Opuściłam digarta na dobre. Zajrzę tylko czasem uaktualnić wiek, ewentualnie personalne infoxD

Awatar: moja Smocza forma, by me, Aniusia483
Profilowe: mój biały Smok i ja, WIP jednej z moich prac.


Wcale nie lubię swojego nicka. Nie mam pomysłu na lepszy + digart nie da zmienić.


!!!!!!! CELEBRYCI w ogóle NIE są osobami publicznymi, tylko osobami publicznie znanymi i nikt w świetle prawa nie może ich nigdzie oczerniać ani głosić o nich fałszywych historii i przedstawiać jako prawdziwe! Jest to karalne (takie jest prawo!). Tu kończy się wolność słowa.


Dedykacje dla mnie:
Fenrig: http://www.digart.pl/zoom/3983606/Till_Lindemann.html :D
Laycass: http://www.digart.pl/praca/4417746/The_Child_of_Dragon.html :D
Kaulitzowa483: http://www.digart.pl/praca/6336882/Aryena_i_Billie.html


Stworzyłam nowy koncept miłości, noszący nazwę Draffectill (Billie x smoczyca). http://draffectill.deviantart.com/
I Draffection jako ideał miłości w ogóle, jako unii ciał, dusz i umysłów. http://draffection.deviantart.com/
Ave Tomek! Tak, mam swojego Smoka, takiego z krwi i kości


Licz się z tym, że nie każdy ma taką samą wyobraźnię jak ty...
I że każdy ma prawo podążać w kierunku, który on sam obierze - nie w którym ty mu narzucisz.Od ferii 2006r. do wydania albumu-porażki(Kings of Suburbia) w 2014r. byłam fanką niemieckiego zespołu Tokio Hotel i to głównie im poświęcałam swoje prace. Wciąż lubię ich stare piosenki, ale to coś to żenada pod każdym względem. Niestety, spełnili warunki - lipna muzyka, a do tego doszedł jeszcze nowy, klubowo-kurewski przekaz. Sorry... Przegięli. Tym razem faktycznie zasłużyli sobie na pogardę.
Teraz moje prace poświęcam głównie mojemu białemu Smokowi A raczej głównie jemu, bo wypełnił moje życie i nadał mu sens.
Nadal ilustruję swoją WIP książkę fantasy 'Draffectill'.
Rysuję też na zamówienie, ale raczej Polak nie zapłaci za rysunek tyle, ile jest w moim cenniku Nastawiam się raczej na rynek zagraniczny.


Nie przeszkadza mi, że najczęściej zrzynałam ze zdjęć
Czy wam to wadzi - nie interesuje mnie to: wasza sprawa. Nie mam zamiaru rysować "pod publiczkę" czyli tak, jak publiczka tego chce. Będzie jak zechcę ja.
Zawsze uważałam, że rysowanie ludzi jest trudniejsze niż zwierząt.
Jako dziecko wolałam rysować zwierzęta...
Teraz mierzę się z fantasy i różnymi stylami, Niekoniecznie tak realistycznymi jak na początku


Moja muza (źródło inspiracji) - mój partner życiowy Tomek (międzynarodowo Tom) <3Jeden patrząc na krajobraz, myśli sobie "Jakie to wszystko piękne i niesamowite!", drugi nie widzi w tym nic, poza może gruntem pod jakiś zakład czy fabrykę... Jeden patrząc na obraz, rzeźbę, dostrzega smutek, może zmęczenie postaci, drugi "Ja w tym nic nie widzę, przecież to nic nie wyraża..."
Bądźmy wszyscy jak ten pierwszy: potrafmy dostrzec wszystko, nawet to, co na pozór niewidoczne. Nie jest to tożsame z usilnym doszukiwaniem się podtekstów.: ,,Jeżeli nie jesteś zdolny widzieć więcej ponadto co widzialne, nie możesz zobaczyć niczego.'' - to się tyczy zarówno oceny sztuki jaki i ludzi.
Moim największym marzeniem, które udało mi się spełnić było pojechać na koncert TH - a które to marzenie ziściło się dnia 14 marca 2010 w Łodzi! Wtedy mieli klasę...
Najbardziej pragnę zamieszkać z moim białym Smokiem, najlepiej sami ale niebawem będę mogła podnająć pokój w jego rodzinnym domu :D
Tak naprawdę to taka miłość jak ta, Draffection, byłaby kiedyś moim największym marzeniem, ale nigdy nie ośmieliłam się o tym marzyć...
Chciałabym też wydać moją książkę i doczekać się jej ekranizacji np. w jakości Weta Digital:P
No. Pomarzyć zawsze wolno


PS: Do tej pory nie chodziłam na żadne kółko plastyczne - nikt mnie nie uczył... No, może tata wytknął błędy albo podał jakieś reguły rządzące.
Teraz, po tym gdy już uczęszczałam na zajęcia... i tak robię swojexD.


Osiągnięcia w większych konkursach:
Jestem laureatem ogólnopolskiego konkursu (dla gimnazjalistów) "Zdobywamy Mount Everest" (wygrałam mini-wieżę) dzięki tej pracy: http://www.digart.pl/praca/2011436/Plakat_do_filmu_z_Billem.html
Pierwszy prawdziwy konkurs, w jakim wzięłam udział^^ A wzięłam tylko po to, by mieć 6 z plastyki na koniec, a nie dla nagrody:D
Dostałam się do półfinałów konkursu Deviantart'a i Disney'a "Picture youself in Wonderland" http://news.deviantart.com/article/120409/ (Nie przeszłam przez eliminacje przeprowadzone przez pracowników Disney'a. Finaliści: http://news.deviantart.com/article/121180/ ) pracą: http://www.digart.pl/praca/5364243/In_Wonderland.html
Udało mi się wygrać nagrodę w ramach organizowanej po raz pierwszy w roku 2011 gali Polish Aliens Awards w kategorii Najlepszy Autor Portretu Tokio Hotel, później również w roku 2012. Jestem za nie wdzięczna tym, którzy doprowadzili najpierw do mojej nominacji, a potem oddali swój głos właśnie na mnie i moje prace. http://tokiohotel-fanclub.pl/2011/08/zwyciezcy-gali-polish-aliens-awards/ http://www.imagebam.com/image/58c807144634099 Zajęłam także 2. miejsce w konkursie plastycznym http://th-wonderland.de/ z "Person like everybody else" i wygrałam DVD z koszulką

Swe herezje możecie sobie wsadzić głęboko, gdzie wam się podoba - ale ja ich znać nie chcę, nie obchodzą mnie.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jeśli dostałeś rewelację ode mnie, naprawdę masz się z czego cieszyć - jestem wybredna jak nikt. Zawsze dostrzegam coś, co mi niesamowicie przeszkadza ją postawić.
Dostałeś ode mnie poniżej krytyki? Niemożliwe!
Jak coś mi nie leży - zwykle nie oceniam wcale...
Model mnie nie obchodzi - nie ma lepszych i gorszych. Byle praca była wykonana jak należy.


A co za tym idzie:


Jeśli dajesz ocenę inną niż "rewelacja", wymagane jest uzasadnienie: "dlaczego" (bo z jakiegoś powodu przecież uważasz, że dana praca rewelacyjna nie jest, a autor ma prawo wiedzieć, co takiego zrobił źle).
Jeśli nie wiesz "dlaczego", nie oceniaj wcale, gdyż to twa kompromitacja, ponieważ sam nie masz pojęcia, o co ci chodzi (wygląda to tak, jakbyś nie wiedział, co robisz i nie zastanawiał się nad tym, szczególnie jeśli poproszony o argumentację, wymigujesz się jak możesz). (Co do mnie: nie przyjmuję tylko argumentu: "bo to Bill" - jeszcze większa kompromitacja dla ciebie niż w poprzednim przypadku).
Rozumiem, że rewelację mało kto argumentuje: zalety często trudniej wymienić niż wady, acz jeśli ktoś uzasadnia tę ocenę, idzie mu to na plus.


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Dlaczego zniesmacza mnie, gdy rysunki ocenia fotograf, fotografie pisarz, literaturę grafik etc.?
Bo to prawie zawsze prowadzi do niedocenienia, bądź przecenienia danej pracy, wynikającej z braku kompetencji oceniającego w "nie jego" dziedzinie.
Dlatego też jeśli oceniam, nie są to rzeczy inne niż rysunki. Nie zamierzam jak co poniektórzy udawać znawcy w dziedzinach, w których się nie poruszam(nie zobaczę błędów np. fotografii, więc nie sądzę, żebym mogła się czegoś w nich czepiać).


kontakt i statystyki
emaile-mail ukryty strona wwwwww.aniusia483.deviantart.com
digarty89 komentarze1863 posty na forum120

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!
 
Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
komentarze
~niQuaone    16.09.2010 @11:57:16
a nie dostałaś do tabletu Psa E. ??
~niQuaone    16.09.2010 @11:54:45
Widzisz, to nawet lepszy niż ja - przeinstaluj sterowniki Popatrz na forach - może nie tylko Ty masz taki problem na Gimp 2.6.7 działa..
ostatnio edytowane: 2010-09-16 11:56:25
~niQuaone    16.09.2010 @11:42:19
No widzisz, a mi w gimpie tablet działa.... co masz za tablet???
~niQuaone    16.09.2010 @11:11:18
Myślę, że to nie zależy od programu, używałam tu najzwyklejszych okrągłych pędzli różnicując twardość i przezroczystość Dziękuję za ocenę - mam się z czego cieszyć widzę
~RaVirr    15.09.2010 @22:41:41
dzięki śliczne
_______
Nie dojdziesz do ładu.
~takeo    15.09.2010 @21:50:18
bhuehe myslałem ze masz jakies wtyki hah dobra ty sie tam zastanawiaj nad heh stworzeniem dzieła nie bede ci zabierac cennego czasu : p no chyba ze chcesz pogadac o dupie marynie hah ; D w nocnych porach jestem otwarty ... ; )
~takeo    15.09.2010 @21:39:22
ja pierdziele ale trzeba rolowac zeby dodac komenta : p o tak radze porzadnie trzymac wodze ; D

a jak mnie ukazesz ; D ( nie mowiac o banie heh )

hola hola masz taka władze ? he hehe fakt nie wiem z kim mam do czynienia ; p
~Drimcia    01.09.2010 @16:38:16
Ok, a potem Ci jeszcze pokażę filmy.
ostatnio edytowane: 2010-09-01 18:17:19
_______
http://www.squiby.net/level/3283410
~Drimcia    01.09.2010 @15:49:15
Na nk już dodałam zdjęcia.
~Drimcia    29.08.2010 @20:54:28
Zobaczysz jak było, bo na 100% wstawię zdjęcia na nk. ^^
Ciekawe czy mój pokój to wytrzyma xD
~Drimcia    29.08.2010 @20:37:18
Dwie koleżanki i kuzynka. Kogoś może jeszcze znajdę. ^^
A świeczki możemy zdmuchnąć razem xD
~Drimcia    29.08.2010 @20:23:04
Sama nie wiem. Chyba coś tak jak na każdych urodzinach tylko bez solenizantów. xD
~Drimcia    29.08.2010 @20:03:15
Planuję zrobić imprezę z okazji urodzin Billa i Toma.
Widziałam pracę z dA. Myślałam, że to zdjęcie o.O
~Drimcia    29.08.2010 @12:27:51
Hej. Co tam?
~wiechoo    11.08.2010 @16:49:45
Dzięki Aniu

Małe wakacje też potrzebne
~siasiaa    10.08.2010 @01:02:38
W sumie nie patrzyłam na to z tej strony, ale faktycznie coś w tym jest. Tylko do tego trzeba by jeszcze być trochę systematycznym (z czym Ty akurat nie masz problemu), więc nie każdy może na takie regularne serwowanie prac sobie pozwolić :P
A co do odkładania pracy na jakiś czas... błędy zobaczysz, prawda, ale też nie zawsze się chce do tego wracać Jakby tak na to spojrzeć, wszystko ma plusy i minusy :P
~gizi0    08.08.2010 @00:59:06
blah! jak można takiego czegoś słuchać?!
blah! blah!
nie lubię cię :P
_______
nie przejmuj się nawet jeśli spodobało się tylko jednej osobie - było warto
przejmuj się gdy podobało się zbyt wielu
płacz, gdy ocenili cię TWA
~laycass    07.08.2010 @19:48:09
i bardzo dobrze, nie popełniaj takich błędów jak ja... będziesz żałować aż po wsze czasy... :c
_______
私の愛の生活、平和と愛
~laycass    07.08.2010 @17:55:27
oj...znam to, uwierz mi ile to ja już obrazów zniszczyłam biorąc byle jakie płótno i ile prześcieradeł porwałam xP ale co zrobisz...jak malować się zachce nagle..
najlepsze są chyba gotowe blejtramy sprzedawane w sklepach artystycznych..kilka dostałam i jest bagatelna różnica między przy tych, które sobie sama zbijałam;p
no ale co innego gdy chcesz taki obrazek na koszulce..
serio, zapraszam do Olsztyna jakby co
_______
私の愛の生活、平和と愛
~laycass    07.08.2010 @17:34:38
wydrukować wygodniej, masz przynajmniej pewność, że się nie zniszczy, a jeśli zniszczy to na drukarnię możesz zwali i złoży reklamacje xD
jakbyś u siebie nie znalazła to wbijaj do Olsztyna, zaprowadzę Cie :P
eee...było dopyta przed kupnem tej farby :/ szkoda Twojej roboty...
_______
私の愛の生活、平和と愛
~laycass    07.08.2010 @17:17:26
poszukaj miejsca gdzie robią nadruki na ubrania..u mnie jest taka specjalna drukarnia, nie wiem na czym to polega, ale drukują tam wybrane grafiki, zdjęcia i takie tam na koszulki...
pewnie, że odchodzi, ta nie farba olejna;p jeśli można z wodą rozcieńczy to i w praniu będzie schodzić ;/
a czym gruntowałaś? bo jeśli emulsją akrylową to na pewno tak bedzie..
_______
私の愛の生活、平和と愛
~Sachiko    06.08.2010 @19:22:04
myślę, że sobie poradziś i znajdziesz jakieś rozwiązanie żeby zrobić tą koszulkę : )
dzięki za wszystko:D
pozdrawiam i powodzenia : )
~Sachiko    06.08.2010 @19:10:44
nie no co Ty : )
nie będę przesadzać, a może spróbujesz namalować coś podobnego, [albo całkiem nowy pomysł] odpowiednimi farbami od razu na koszulce?
~Sachiko    06.08.2010 @18:55:09
Kurcze, bo to całkiem dobrze wyglądałoby na koszulce, ostatnio robiłam jedną z moim pomysłem i nie jest najgorzej, chociaż wydaje mi się, że z tym też nie powinno być problemu bo w punkcie, gdzie wykonują takie nadruki można poprosić o ewentualne docięcię tego, żeby nie było efektu zdjęcia [albo samemu wyciąć zanim zaprasują : ) ] można to normalnie prać i jakość jest w porządku.
Żaden problem z tym umieszczeniem napisu nawet już wiem mniej więcej jak by to miało wyglądać : ) nie, że jakieś mało widoczne dobra sprawa z tym podpisem
~Sachiko    05.08.2010 @17:22:39
cześć mam małe pytanie
cholernie podoba mi się Twoja ostatnia praca z Billem, czy mogłabym ją wykorzystac jako druk na koszulkę? pytam bo nie chcę kraść.
Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 ... 52 Następna strona
© 2001-2018 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt